Úderové postřikovače

Odolné úderové postřikovače jsou určeny pro automatickou závlahu ploch na soukromých i veřejných plochách. Mají výborné parametry i v podmínkách zdroje s horší kvalitou vody. Montáž většinou  v nadzemních systémech jako jsou školky, pěstební plochy, ale i svažité plochy s výsadbami apod. Dostřik jednotlivých postřikovačů již od 7,6m až po téměř 30m.

2045PJ-08 MAXI-BIRD™

Plnokruhový/výsečový plastový úderový postřikovač
POUŽITÍ Plastový úderový postřikovač pro montáž na nadzemní potrubí s připojovacím vnějším ½“ závitem na postřikovači. Doporučeno pro instalaci v nadzemních systémech jako jsou školky, pěstební plochy, ale i svažité plochy s výsadbami apod.

Detailní informace

25BPJ, 35A-PJ, 65PJ, 85ESHD

Výsečové / plnokruhové bronzové úderové postřikovače
POUŽITÍ Tyto bronzové úderové postřikovače pro montáž na nadzemní potrubí. Jsou vhodné pro instalaci v nadzemních systémech jako jsou školky, pěstební plochy ale i pro květinové nebo keřové výsadby.

Detailní informace

Řada MAXI-PAW™

Výsuvný úderový postřikovač
POUŽITÍ Tyto odolné úderové postřikovače jsou určeny pro automatickou závlahu ploch na soukromých i veřejných plochách. Mají výborné parametry i v podmínkách zdroje s horší kvalitou vody.

Detailní informace včetně tabulky trysek Návod

TR TRAVELER

Mobilní zavlažovací zařízení
POUŽITÍ Řada produktů Rain Bird TR Traveler slouží jako ekonomická alternativa pro aplikace kde je instalace stabilního zavlažovacího systému nákladná nebo technicky nepraktická. Ideální řešení pro fotbalová hřiště, driving range, ferveje, dostihové závodiště a další rozsáhlé trávníkové plochy.

Detailní informace včetně tabulky trysek Návod