Rotační postřikovače

Rotační postřikovače od jednoduchého ½“ postřikovače s krátkým dostřikem až po 1“ postřikovače s dlouhým dostřikem. Rozmezí dostřiku jednotlivých postřikovačů je různé, cca již od 5,5m pro použití na soukromé zahrady, až po dostřik cca 24m pro rozsáhlé trávníkové plochy.

Řada 3500

Výsuvný rotační postřikovač s krátkým až středním dostřikem
POUŽITÍ Jednoduchý ½“ postřikovač s krátkým a středně dlouhým dostřikem. Převodový pohonný mechanizmus. Rychlé a jednoduché nastavení výseče pouze pomocí plochého šroubováku. Vhodný pro použití do soukromých zahrad

Detailní informace včetně tabulky trysek Návod

Řada 5000/ 5000 Plus/ 5004-UPG

Rotační 3/4" postřikovač
Řada 5000 a řada 5000 Plus se středním dostřikem doplňuje již tak rozsáhlou řadu rotorů Top Adjust Rotor, nabízející vysokou životnost (odolnost), vysokou kvalitu a výkon.

Detailní informace Návod

Trysky k řadě 5000/ 5000 Plus/ 5000 Plus PRS/ UPG trysky

Trysky pro řadu 5000 se standardním a nízkým úhlem
Trysky Rain Curtain - optimální velikost kapek pro skvělou distribuci a rovnoměrný postřik, efektivní postřik kolem postřikovače, dokonalá distribuce po celé ploše

Tabulky trysek včetně charakteristik

5000 Plus /UPG MPR trysky

Trysky s vyrovnanou srážkovou výškou k řadě 5000Plus / UPG
POUŽITÍ Trysky MPR pro postřikovače řady 50000Plus zjednodušují jak návrh tak instalaci, protože spolehlivě dodávají vyrovnanou srážkovou výšku v rozsahu dostřiků od 7,6 do 10,7m. Bez nutnosti použití výpočtů a tabulek mohou projektanti i instalační firmy dosáhnout vyrovnaných srážkových výšek u kteréhokoliv postřikovače řady 5000Plus. Vynikající flexibilita v přizpůsobení se velikosti výseče minimalizuje nebezpečí nedovlažování či převlažování.

Tabulky trysek MPR pro řadu 5000

5000 Plus PRS

Rotační postřikovač s regulací tlaku
Řada 5000 Plus PRS spojuje vyspělou řadu trysek Rain CurtainTM s plynulou regulací tlaku. Nastavuje tak novou, kvalitativně vyšší úroveň kvality zavlažování. Optimální distribuce vody díky precizní regulaci tlaku! ..

Detailní informace Návod

Rotory řady 5500

Výkonnější, lepší a odolnější…
Rotační postřikovače Rain Bird řady 5500 jsou vyvinuty pro náročné aplikace v komerčních a industriálních aplikacích. Jsou typické vysokou odolností oproti vandalismu a těžkým podmínkám na veřejných travnatých plochách. Postřikovače jsou vyvinuty a testovány tak, aby zajišťovaly maximální odolnost a spolehlivost tak, jak dnešní trh vyžaduje. Řada 5500 přenáší vysoké užitné vlastnosti nejvyšších řad komerčních rotorů i do postřikovačů s krátkým a středním dostřikem.

Detailní informace včetně tabulky trysek Návod

ŘADA FALCON® 6504

Výsuvný postřikovač s převodovým mechanismem
SCHVÁLENO FRANCOUZSKOU FOTBALOVOU FEDERACÍ PRO INSTALACI NA SPORTOVNÍCH PLOCHÁCH POUŽITÍ Postřikovače řady FALCON® 6504 jsou určeny pro velké trávníkové plochy a pro nejrůznější aplikace na sportovních plochách jako jsou hřiště pro kopanou, rugby, tenisové kurty apod.

Detailní informace včetně tabulky trysek Návod

Řada 7005

Výsuvný převodový postřikovač s velkým dostřikem
SCHVÁLENO FRANCOUZSKOU FOTBALOVOU FEDERACÍ PRO INSTALACI NA SPORTOVNÍCH PLOCHÁCH POUŽITÍ Postřikovače řady RAIN BIRD 7005 jsou určeny pro nejnáročnější aplikace s rizikem vandalismu. Jsou vhodné pro rozsáhlé veřejné trávníkové plochy a pro aplikace na sportovních plochách. Jsou vyvinuty a testovány na základě požadavků zákazníků na maximální odolnost a spolehlivost. Tyto univerzální postřikovače jsou vhodné pro všechny náročné aplikace.

Detailní informace včetně tabulky trysek Návod

ŘADA 8005

Výsuvný převodový postřikovač s velkým dostřikem
SCHVÁLENO FRANCOUZSKOU FOTBALOVOU FEDERACÍ PRO INSTALACI NA SPORTOVNÍCH PLOCHÁCH POUŽITÍ Postřikovače řady RAIN BIRD 8005 jsou určeny pro nejnáročnější aplikace s rizikem vandalismu. Jsou vhodné pro rozsáhlé veřejné trávníkové plochy a pro aplikace na sportovních plochách. Jsou vyvinuty a testovány na základě požadavků zákazníků na maximální odolnost a spolehlivost. Tyto univerzální postřikovače jsou vhodné pro všechny náročné aplikace.

Detailní informace včetně tabulky trysek Návod

Řada R-50

Výsuvný rotační postřikovač
POUŽITÍ Díky svým vlastnostem je tento postřikovač ideální pro automatickou závlahu veřejných parků a dalších veřejných ploch. JIŽ SE NEDODÁVÁ !

Návod